Misja Content Masters:

Firma Content Masters została stworzona jako nisza w dostarczaniu usług IT dla przedsiębiorstw niezależnie od ich rozmiaru. Odpowiadamy na zapotrzebowanie rynku w zakresie kompleksowych usług, które znajdują się w jednym miejscu. 

Celem Content Masters jest ułatwienie przedsiębiorcom dostępu do niezbędnych narzędzi w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. W zależności od rodzaju prowadzonej działalności oraz oczekiwań, przedsiębiorcy współpracujący z Content Masters mogą skorzystać z palet oferowanych usług takich jak budowa stron internetowych, sklepów internetowych, SEO Content Marketing, pozycjonowanie stron internetowych, audyt SEO, SEO Copywriting i inne.  

Pełnimy rolę zarówno project managera jak i dostawcy usług. Posiadamy najlepszych specjalistów oraz współpracujemy z firmami, które posiadają wieloletnie doświadczenie – dzięki temu dostarczamy usługi najwyższej jakości. Należy zaznaczyć, że w Content Masters bardzo cenimy dobry kontakt z naszymi klientami oraz przepływ informacji przy projektach. 

Na bieżąco informujemy o postępach w pracach oraz przedstawiamy nasze sugestie, propozycje i prognozy. Wysłuchanie klienta, zrozumienie jego potrzeb oraz oczekiwań to podstawa dobrej współpracy, którą tak bardzo cenimy w naszej firmie.

Siedziba Content Masters:

Content Masters Marcin Komorowski
NIP:
7123185561
REGON: 365059542
Adres: ul. Wróbla 68/9, 20-719 Lublin
E-mail: conmas@10g.pl 
Telefon: +48 577 809 839
WWW: conmas.pl