Sklep internetowy - web-services.pl - Zdjęcie 1

Przejrzyste i nowoczesne sklepy internetowe

W codziennym życiu sami jesteśmy konsumentami i korzystamy z usług różnych sklepów internetowych. Zdajemy sobie sprawę jak istotne jest zbudowanie sklepu prostego w obsłudze, przejrzystego, ładnego oraz dynamicznego w swoim działaniu. Uczymy się na błędach innych i unikamy ich przy tworzeniu własnych projektów sklepów internetowych. Przede wszystkim stawiamy na przejrzystość, łatwość w odnajdywaniu informacji i szybkość w działaniu. Nasze sklepy podobnie jak strony internetowe są responsywne dzięki temu niezależnie z jakiego urządzenia korzysta użytkownik – dostęp do informacji zawsze będzie wygodny i szybki. W  zależności od Twojego budżetu i oczekiwań sklepy tworzymy na Wordpresie lub własnym cms’ie napisanym specjalnie dla Ciebie.

Optymalizacja sklepu internetowego

Największym ryzykiem zakupienia usługi wykonania strony internetowej w okazyjnej cenie jest słaba wydajność sklepu albowiem firmy lub osoby wykonujące takie usługi nie zwracają uwagi na wiele istotnych aspektów dotyczących optymalizacji strony. Słaba optymalizacja strony przekłada się nie tylko na kiepską pozycję w Google, ale również na wysoki współczynnik odrzuceń. Klienci nie oczekują kreatywnego sklepu internetowego – klientom zależy przede wszystkim na intuicyjnym i szybkim działaniu strony sklepu internetowego. Długie wczytywanie zdjęć, treści powoduje, że klienci wolą poszukać innego sklepu w którym są w stanie sprawnie zrobić zakupy. 

Sklep internetowy - web-services.pl - Zdjęcie 2
Sklep internetowy - web-services.pl - Zdjęcie 3

Przydatne narzędzia dla sklepów internetowych

Tworzone przez nas sklepy internetowe zaopatrujemy w niezbędne narzędzia analityczne oraz marketingowe w zależności od rodzaju prowadzonego biznesu. Narzędzia analityczne skutecznie pomagają planować działania marketingowe oraz obserwować jakie produkty cieszą się największym zainteresowaniem. Strony zaopatrujemy również w narzędzia przeznaczone do zbierania adresów e-mail celem przesyłania spersonalizowanych ofert. W przypadku sklepów internetowych nie można zapomnieć o narzędziu, które pozwoli nam zaimportować lub eksportować produkty wraz ze zdjęciami. Nasze sklepy internetowe mogą być zintegrowane z płatnościami online, firmami kurierskimi, a nawet Allegro! Dzięki temu Twoi klienci będą mogli szybko, wygodnie i bezpiecznie dokonać zakupy w Twoim sklepie, a Ty w prosty sposób możesz zarządzać swoim sklepem. Dobre wrażenia z zakupów z pewnością spowodują, że klienci będą często do Ciebie wracać.

Przykładowe zastosowanie