Strona internetowa - web-services.pl - Zdjęcie 1a

Responsywna strona internetowa

Strony internetowe, które wykonujemy zawsze są responsywne dla wszystkich urządzeń tj. komputery, laptopy, tablety, smartfony. Dzięki temu nieważne z jakiego urządzenia korzystasz, Twoja strona zawsze będzie czytelna i łatwa w obsłudze. W czasach kiedy bardzo duży ruch generują użytkownicy posługujący się smartfonami i tabletami – responsywność strony jest kluczowym elementem, a dodatkowo wpływa pozytywnie na pozycjonowanie strony w Google.

 

Narzędzia analityczne

Od samego początku będziesz miał pełną kontrolę nad swoją stroną internetową, ponieważ wykonane przez nas strony zaopatrujemy w narzędzia analityczne, które pozwolą Ci tworzyć pomocne statystyki. Dzięki temu będziesz miał wiedzę m.in. jakie treści cieszą się największym zainteresowaniem oraz w jaki sposób użytkownicy trafili na Twoją stronę. Analiza tych danych pozwoli Ci na podjęcie określonych działań, które z większą skutecznością płyną na Twoich odbiorców i zachęcą do określonego działania.

Strona internetowa - web-services.pl - Zdjęcie 2

Atrakcyjny i nowoczesny wygląd strony internetowej

Atrakcyjne i nowoczesne strony internetowe przyciągają uwagę i lepiej się pozycjonują, a użytkownicy są zadowoleni i chętniej podejmują interakcję. Wykonywane przez nas strony internetowe co do zasady charakteryzują się prostotą i przejrzystością przy zachowaniu nowoczesnego i atrakcyjnego wyglądu. Staramy się, aby strona internetowa była przejrzysta, posiadała atrakcyjną grafikę, kolor przewodni, czytelne formularze kontaktowe. W zależności od charakterystyki strony – stronę możemy również zaopatrzyć w POPUP (wyskakujące okienko zachęcające do interakcji), kreatywne slidery, chat, wkomponowaną mapę dojazdu do firmy, odnośniki do social media i wiele, wiele więcej…!

Przykładowe realizacje

Wybrane projekty dostępne są na naszym kanale na Youtube